Bölgelerin toprak ve iklim özelliklerine göre çeşit önerebilecek arazi bilgisi ve tecrübeye sahip personelimiz sizi en iyi şekilde yönlendirir ve doğru zamanlama için rehber olur.

Hade Fide fide üretiminde torfa yapılan besleyici ve kök geliştirici özel ürünler kullanarak fidelerin yetişme sürecindeki ihtiyaçlarını baştan planlamaktadır.

Hade Fide fide üretiminde kalite için öncelikli olarak kaliteli ürünlerin kullanımını esas alır. Torf, besleyici ürünler, kök geliştirici ürünler, viyol  ve tüm yan ürünlerimiz özenle seçilip tarım bakanlığının onay verdiği sertifikalı ürünlerdir.

Gerek ekimde, gerek ise yetişme sürecinde kullanılacak tüm su, toprak ürünleri  ve kimyasal ürünler ziraat mühendislerimiz ile danışmanlarımız kararında ve rehberlinde uygulanmaktadır.

Fidelerimiz en uygun şartlarda, sürekli kontrol altında özel odalarda çimlenmekte ve sonrasında seraya aktarılmaktadır.
Yüksek tünel 9500 m2 lik kapalı alana sahip raflı sistem kendinden ısıtmalı profesyonel tam otomatik seralarımızda, gerek viyol üzerinde gerekse ortamda yapılan sürekli ölçümlerle, özenli ve uzman kadromuzla, kalite bizim için tesadüf değil.

Ekim sonrasında fideleriniz sürekli gözlem altında yetişme süreci hem personelimiz hem de bilgisayar ortamında gözlenmekte ilk 10 günlük süreçte viyollerde gözlenen boşluklar deneyimli tekleme ekibi ile tamamlanarak eşit dolulukta homojen yetişme seviyesinde ürün özellikleri yakalanmaktadır.

Otomatik sulama raylı sistemde bomlar ile yapılmakta ve bitkinin kök bölgesine kadar dengeli bir biçimde su alması sağlanmaktadır.  Aynı sistemle gübreleme ve ilaçlamada dengeli bir biçimde dağılarak bitkiye nüfuz etmektedir.
Üretim sürecimizdeki fideler viyol ve lot bazında takip edilerek kayıt altına alınmaktadır. Otomasyon sistemimizle tohum tedariğinden çiftçiye ulaşıncaya kadarki tüm işlemler geriye dönük izlenebilmektedir. Yetiştirmeden sevkiyata tüm işlemlerimiz bilgisayar ortamında izlenmekte ve en az hatayla çalışmaktadır.

Kendi araçlarımız ve personelimizle zamanında teslimat yapılmaktadır.

Fide dağıtımı ve dikimi sonrası arazi kontrolleri için mühendislerimiz aralıksız çalışmaktadır.